Co nowego

Zapraszamy na koncert zespołu Plateau w podwarszawskiej Zielonce. Podczas koncertu będzie można usłyszeć zarówno utwory z bestsellerowego albumu "Projekt Grechuta", jak również autorskie utwory zespołu (w tym m.in. przebój "Niebezpiecznie piękny świt"), a także... utwory z przygotowywanej przez nich płyty. Uwaga! Wstęp na koncert jest wolny. Zapraszamy!

A TAKĄ OTO PIEŚŃ PAMIĘTACIE...? Co jakiś czas wracamy do niej na koncertach: https://www.youtube.com/watch?v=42BnWsxAzaw

Facebook photo

KONCERT NA FESTIWALU "ZAMCZYSKO". Drodzy, już za ponad 2 tygodnie, a dokładnie 2 września zagramy Wam na festiwalu "Zamczysko" w malowniczo położonej Dąbrowie k. Niemodlina na Opolszczyźnie. Już teraz zapraszamy!

Facebook photo

NAJGORĘTSZY DZIEŃ ROKU... ... a my w blaszanej puszce. W drodze do Ustki. Dzis gramy o 1:00 w nocy na De Luxe Festiwal. A jutro - zapraszamy do Sopotu. Póki co - gorrrrące pozdrowienia z busa!

Facebook photo

WSZYSTKIE RĘCE (+ JEDNA DODATKOWA) NA POKŁAD! Mobilizacja przed weekendem- jutro zapraszamy na De Luxe Festival (Starkowo k. Ustki), a pojutrze, w sobotę - do Sopotu (Teatr Boto). ZAPRASZAMY!

Facebook photo